JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Happy white ABS plast, 45 cm
Kód: JK-112738Související produkty
Batůžek v těch nejsladších barvách a výšivkou duhy pro malé předškolačky a jejich výlety.
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Happy white 45 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 45x31x20 cm, objem 24,6 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety. Nosnost kufříku 30 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8435692762738 |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Lilo & Stitch |
| Objem: | 24,6 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 45 x 31 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 1,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

