Kabelky

Kategorie dětských kabelek je ideálním místem pro rodiče, kteří hledají kabelky pro své malé princezny. Tyto kabelky jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a pohodlné pro dětské ruce a zároveň jsou dostupné v široké škále designů, které se budou líbit dětem všech věkových kategorií.

Naše nabídka zahrnuje dětské kabelky různých velikostí, barev a tvarů. Kromě toho, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se čistí. V naší kolekci najdete kabelky s oblíbenými motivy, jako jsou motivy zvířat, květinové vzory, srdíčka a mnoho dalších.

Všechny naše kabelky jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a pohodlí dětských rukou. Jsou vybaveny bezpečnostními zábranami, aby se zabránilo pádu obsahu, a jsou lehké, aby se minimalizovala únava dětských rukou. Naše kabelky jsou také vhodné pro každodenní nošení, jako jsou návštěvy školy, přátel nebo rodiny.

V našem sortimentu najdete také kabelky s praktickými funkcemi, jako jsou vnitřní kapsy pro ukládání mobilních telefonů, peněženek nebo dalších důležitých věcí. Tyto kapsy jsou navrženy tak, aby byly snadno přístupné a zároveň chránily obsah před poškozením.

Pokud hledáte kvalitní a bezpečné dětské kabelky, které budou vaše děti milovat, naše kategorie dětských kabelek je ideálním místem pro vás. Prohlédněte si naši širokou nabídku a najděte to nejlepší pro vaši malou princeznu.

Nejprodávanější

Dívčí kabelka přes rameno Garden
 
399 Kč
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
Skladem (4 ks)
Kód: POK0005
 
459 Kč
Dívčí taška přes rameno Roll Road Dreaming
 
285 Kč
Dívčí taška přes rameno Roll Road Music
 
285 Kč
13 položek celkem
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
459 Kč
Kód: POK0005
Dívčí kabelka Ježek Sonic
345 Kč
Kód: SON0012
Dívčí taška přes rameno Roll Road Dreaming Kód: ROL0006
Dívčí taška přes rameno Roll Road Music
285 Kč
Kód: ROL0005
Dětská kabelka přes rameno Roll Road Queen
285 Kč
Kód: ROL0001
Dívčí kabelka přes rameno Roll Road Rose
285 Kč
Kód: ROL0004
Dívčí kabelka přes rameno Roll Road Things
285 Kč
Kód: ROL0002
Dívčí kabelka přes rameno Garden
399 Kč
Kód: SFT0038
Safta dívčí kabelka přes rameno Rollers
399 Kč
Kód: SFT0029