Dětské brýle

Nabízíme široký výběr peněženek pro děti různých věkových kategorií a vkusů. Dětské peněženky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné pro děti a odolné vůči opotřebení.

V naší kategorii "dětské peněženky" najdete peněženky různých značek a designů. Nabízíme klasické kožené peněženky, ale také moderní a barevné peněženky z materiálů jako je nylon nebo PVC. Naše peněženky jsou vhodné jak pro kluky, tak pro holky a jsou ideální pro učení dětí jak správně hospodařit s penězi.

Výběr správné peněženky pro děti může být složitý, protože je důležité zvážit velikost, design a funkčnost peněženky. Naše kategorie "dětské peněženky" vám umožní vybírat z různých možností, které splní vaše požadavky a představy.

U nás můžete najít peněženky s motivy oblíbených postaviček ze známých animovaných filmů, ale také jednobarevné peněženky s minimalistickým designem. Všechny naše peněženky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly kvalitě, bezpečnosti a stylu.

Pokud hledáte dětskou peněženku, která bude vhodná pro vaše dítě, zkuste prozkoumat naši kategorii "dětské peněženky". Můžete si být jisti, že u nás najdete peněženku, která splní vaše požadavky a zároveň potěší vaše dítě.

Nejprodávanější

8 položek celkem
Cerda dětské sluneční brýle Disney Minnie
139 Kč
Kód: MIN0023
Cerda dětské sluneční brýle Peppa Pig
139 Kč
Kód: PPG0031
Cerda dětské sluneční brýle Spiderman
139 Kč
Kód: SPI0036
Cerda dětské sluneční brýle Tlapková patrola
139 Kč
Kód: PAW0076
Cerda Harry Potter dětské brýle kulaté
139 Kč
Kód: HPO0020
Dětské sluneční brýle Harry Potter
139 Kč
Kód: HPO0021