Tašky

Nabízíme širokou škálu stylových, praktických a bezpečných tašek pro děti různého věku. Naše dětské tašky jsou navrženy s ohledem na potřeby a pohodlí dětí, aby se mohly cítit pohodlně a měly dostatek místa pro své věci.

Naše kolekce zahrnuje různé typy tašek, jako jsou batohy, kabelky, penály a další. Každý typ tašky je k dispozici v mnoha barevných a vzorových provedeních, aby si děti mohly vybrat svůj oblíbený styl.

Všechny naše dětské tašky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se udržují v čistotě. Některé z našich tašek mají také reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti dětí při chůzi ve tmě.

Naše dětské tašky jsou ideální pro použití v různých situacích, jako jsou školní výlety, sportovní aktivity nebo cestování s rodinou. Jsou navrženy tak, aby děti mohly snadno uložit své věci a mít je vždy po ruce.

Pokud hledáte stylové, praktické a bezpečné dětské tašky, naše kategorie dětských tašek je tou správnou volbou pro vás. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte svým dětem kvalitní tašky, které budou milovat.

Nejprodávanější

Dívčí kabelka přes rameno Garden
 
399 Kč
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
Skladem (4 ks)
Kód: POK0005
 
459 Kč
Dívčí taška přes rameno Roll Road Dreaming
 
285 Kč
Dívčí taška přes rameno Roll Road Music
 
285 Kč
13 položek celkem
Dětská kabelka přes rameno Pokémon
459 Kč
Kód: POK0005
Dívčí kabelka Ježek Sonic
345 Kč
Kód: SON0012
Dívčí taška přes rameno Roll Road Dreaming Kód: ROL0006
Dívčí taška přes rameno Roll Road Music
285 Kč
Kód: ROL0005
Dětská kabelka přes rameno Roll Road Queen
285 Kč
Kód: ROL0001
Dívčí kabelka přes rameno Roll Road Rose
285 Kč
Kód: ROL0004
Dívčí kabelka přes rameno Roll Road Things
285 Kč
Kód: ROL0002
Dívčí kabelka přes rameno Garden
399 Kč
Kód: SFT0038
Safta dívčí kabelka přes rameno Rollers
399 Kč
Kód: SFT0029

Tašky přes rameno pro děti i dospělé

Velký výběr tašek přes rameno jak pro děti, tak i pro dospívající mládež. Tašku můžete vzít na nákup, do školy nebo na pláž. Pro menší děti máme v nabídce dětské kabelky s pohádkovými motivy. Dát si do ní mohou drobnosti, telefon nebo klíče. Zboží dovážíme z Anglie, Španělska a dalších zemí. Vyznačují se kvalitním zpracování a atraktivním designem.