Upozornění pro zákazníky - objednávky na výrobky firmy Sablio (vaky, taburety, záclony, závěsy, deky, povlečení, samolepky tapety atd.) budeme akceptovat jen do 10.12.2023. Poté už nemůžeme garantovat dodání zboží do vánoc. Děkujeme za pochopení.

Hrací skříňky a šperkovnice

Hrací skříňky a šperkovnice

Naše nejoblíbenější hrací skříňky a šperkovnice, které jsou krásným doplňkem do dětského pokojíčku. Hrací skříňky jsou od německé firmy Goki a nesou velmi krásný design. Některé hrací skříňky mají i úložné prostory, které jsou vystlané saténem.

Po otevření hrací skříňky uslyšíte melodii.

Hrací skříňky od známého dodavatele Goki jsou krásným sběratelským doplňkem do každého pokojíčku. Skříňky obsahují úložný prostor, zrcátko a postavičku, která po otevření tančí v rytmu melodie.

Využijte také k nákupu slevu na dopravu a pokud nakoupíte můžete obdržet i dárek zdarma! Neváhejte nás pro více informací kontaktovat, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme.

Nejprodávanější

13 položek celkem
Goki hrací skříňka šperkovnice Baletní střevíčky
Novinka
Kód: 15567
Goki hrací skříňka Jednorožec, melodie Pro Elišku Kód: 15561
Goki hrací skříňka šperkovnice Balerína růžová Kód: 15562
Goki hrací skříňka Baletka fialová
625 Kč
Kód: 15560
15565 s
Novinka
Kód: 15565
Goki hrací skříňka šperkovnice Princezna a jednorožec Kód: 60064
Goki hrací skříňka šperkovnice s baletkou
667 Kč –1 %
659 Kč
Kód: 15348
Goki hrací skříňka na šperky  s jednorožcem
549 Kč
Kód: 15543
Goki hrací šperkovnice Tmavý kůň
499 Kč
Kód: 15557
Goki plechový kaleidoskop s otáčecí hlavou a melodií Kód: 14156

Pokoj dětí může být velmi těžké udržet uklizený a organizovaný, zejména když mají vaše děti spoustu hraček a šperků. Nabízíme širokou nabídku dětských skříněk na hračky a šperky, které jsou bezpečné, kvalitní a skvělým způsobem, jak udržet pokoj dětí uklizený.

Naše dětské skříňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a snadno použitelné pro vaše děti. Nabízíme širokou škálu dětských skříněk na hračky a šperky v různých barvách a velikostech, aby vyhověly všem potřebám a vkusu vašeho dítěte.

Vybírejte ze skříněk s víčkem, šuplíků a dalších typů, které jsou ideální pro uspořádání hraček a šperků. Naše skříňky jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a aby vaše děti mohly snadno najít, co hledají.