Emoji

Emoji jsou emotikony, které v počítačové a mobilní komunikaci mohou nahradit běžný text. A tito žlutí usměváčci, většinou v kulatém tvaru určitě vstoupily do života spousty z nás a určitě každý z nás má oblíbenou sadu svých emotikonů, které pravidelně rozesílá.

U nás si můžete vybrat povlečení s veselými smajlíky, osušky, batohy a další výrobky. Toto zboží rozzáří každý pokoj dospívajícího puberťáka, který chce být cool.

Pro fanoušky ostatních pohádek nebo motivů máme v nabídce např. povlečení a dětské zboží z animované pohádky Ježek Sonic nebo zboží s motivem dinosaurů.

Nejprodávanější

6 položek celkem
DETEXPOL Povlak na polštářek Smajlíci micro Polyester, 40/40 cm Kód: DL-447171
Emoji Smiley Lagon dekorační polštář pro dítě
444 Kč
Kód: CTI2993
FARO Povlak na polštářek Smajlíci Bavlna, 40/40 cm Kód: FA-425433
FARO Povlečení Emoji Bavlna, 140/200, 70/90 cm
549 Kč
Kód: FA-079029
HERDING Povlečení Smajlík Music Bavlna, 140/200, 70/90 cm Kód: HE-4459272
Emoji s jednorožci ložní povlečení
Výprodej
599 Kč
Kód: EMO012

Zábavní emoji smajlíci, kteří nás doprovází v naší internetové komunikaci každodenně. Určitě každá zná usmívajícího se smajlíka a zamračeného a tak dále. Tyto kulaté jednoduché obličeje nám nahradila mimiku, kterou by jsme používali při reálné komunikaci a dostala se opravdu do každého koutu internetové komunikace. 

Nakupte dětské doplňky do pokojíčku pro vaše dítě s těmito zábavnými obličejí. Vyberte si mezi dětským ložním povlečením a školními potřebami jako jsou například školní a předškolní batohy.

Využijte také k nákupu slevu na dopravu a pokud nakoupíte můžete obdržet i dárek zdarma!

Neváhejte nás pro více informací kontaktovat, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme. Také nás můžete sledovat na Facebooku a Instagramu pro novinky a slevy.