Upozornění pro zákazníky - objednávky na výrobky firmy Sablio (vaky, taburety, záclony, závěsy, deky, povlečení, samolepky tapety atd.) budeme akceptovat jen do 10.12.2023. Poté už nemůžeme garantovat dodání zboží do vánoc. Děkujeme za pochopení.

Emoji

Emoji jsou emotikony, které v počítačové a mobilní komunikaci mohou nahradit běžný text. A tito žlutí usměváčci, většinou v kulatém tvaru určitě vstoupily do života spousty z nás a určitě každý z nás má oblíbenou sadu svých emotikonů, které pravidelně rozesílá.

U nás si můžete vybrat povlečení s veselými smajlíky, osušky, batohy a další výrobky. Toto zboží rozzáří každý pokoj dospívajícího puberťáka, který chce být cool.

Pro fanoušky ostatních pohádek nebo motivů máme v nabídce např. povlečení a dětské zboží z animované pohádky Ježek Sonic nebo zboží s motivem dinosaurů.

Nejprodávanější

8 položek celkem
DETEXPOL Povlak na polštářek Smajlíci micro Polyester, 40/40 cm Kód: DL-447171
Emoji Smiley Lagon dekorační polštář pro dítě
444 Kč
Kód: CTI2993
FARO Povlak na polštářek Smajlíci Bavlna, 40/40 cm Kód: FA-425433
FARO Povlečení Emoji Bavlna, 140/200, 70/90 cm
579 Kč
Kód: FA-079029
HERDING Povlečení Smajlík Music Bavlna, 140/200, 70/90 cm Kód: HE-4459272
Emoji s jednorožci ložní povlečení
599 Kč
Kód: EMO012

Zábavní emoji smajlíci, kteří nás doprovází v naší internetové komunikaci každodenně. Určitě každá zná usmívajícího se smajlíka a zamračeného a tak dále. Tyto kulaté jednoduché obličeje nám nahradila mimiku, kterou by jsme používali při reálné komunikaci a dostala se opravdu do každého koutu internetové komunikace. 

Nakupte dětské doplňky do pokojíčku pro vaše dítě s těmito zábavnými obličejí. Vyberte si mezi dětským ložním povlečením a školními potřebami jako jsou například školní a předškolní batohy.

Využijte také k nákupu slevu na dopravu a pokud nakoupíte můžete obdržet i dárek zdarma!

Neváhejte nás pro více informací kontaktovat, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme. Také nás můžete sledovat na Facebooku a Instagramu pro novinky a slevy.