Emoji

Emoji jsou emotikony, které v počítačové a mobilní komunikaci mohou nahradit běžný text. A tito žlutí usměváčci, většinou v kulatém tvaru určitě vstoupily do života spousty z nás a určitě každý z nás má oblíbenou sadu svých emotikonů, které pravidelně rozesílá.

U nás si můžete vybrat povlečení s veselými smajlíky, osušky, batohy a další výrobky. Toto zboží rozzáří každý pokoj dospívajícího puberťáka, který chce být cool.

Pro fanoušky ostatních pohádek nebo motivů máme v nabídce např. povlečení a dětské zboží z animované pohádky Ježek Sonic nebo zboží s motivem dinosaurů.

Nejprodávanější

Emoji s jednorožci ložní povlečení
699 Kč –14 %
Původně: 699 Kč  (–14 %)
599 Kč
Ložní povlečení Emoji Icons
Dětské ložní povlečení Emoji se smajlíky
odeslání do 21 dní
Kód: DUV813
 
576 Kč
Emoji Smiley Lagon dekorační polštář pro dítě
 
444 Kč
4 položek celkem
Ložní povlečení Emoji Icons Kód: DUV813
Ložní povlečení Vánoční emoji Kód: RAP019
Emoji Smiley Lagon dekorační polštář pro dítě
444 Kč
Kód: CTI2993
Emoji s jednorožci ložní povlečení
699 Kč –14 %
599 Kč
Kód: EMO012

Zábavní emoji smajlíci, kteří nás doprovází v naší internetové komunikaci každodenně. Určitě každá zná usmívajícího se smajlíka a zamračeného a tak dále. Tyto kulaté jednoduché obličeje nám nahradila mimiku, kterou by jsme používali při reálné komunikaci a dostala se opravdu do každého koutu internetové komunikace. 

Nakupte dětské doplňky do pokojíčku pro vaše dítě s těmito zábavnými obličejí. Vyberte si mezi dětským ložním povlečením a školními potřebami jako jsou například školní a předškolní batohy.

Využijte také k nákupu slevu na dopravu a pokud nakoupíte můžete obdržet i dárek zdarma!

Neváhejte nás pro více informací kontaktovat, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme. Také nás můžete sledovat na Facebooku a Instagramu pro novinky a slevy.