Věšáky

Vyberte si z naší nabídky krásných dřevěných věšáků, které se perfektně hodí do dětského pokojíčku. Na věšák můžete odložit bundu, mikinu nebo čepici. Prohlédněte si plno motivů věšáků jako věšák s vodní příšerou, princeznou, závodničkami, zvířaty, stavebními stroji a dalšími.

Pokud hledáte i jiné doplňky do dětského pokojíčku nezapomeňte si prohlédnout nábytek, koberce, světla, nafukovací postele, hrací stany a další. Pro doplňky do dětského pokojíčku se můžete poohlédnout po dětském ložním povlečení, závěsech, dek, tapet a dalších.

V naší nabídce najdete širokou řadu dětských závěsných systémů, které jsou ideální pro udržení pořádku v dětském pokoji. Nabízíme závěsné systémy různých velikostí, barev a materiálů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti pro děti.

Když si vybíráte dětský závěsný systém, je důležité zvážit velikost a váhu oblečení, které na něm budete zavěšovat. Větší a těžší oblečení, jako jsou kabáty a bundy, potřebují pevnější závěsný systém. Pro menší a lehčí oblečení, jako jsou trička a šaty, můžete použít méně robustní závěsné systémy.

V našem sortimentu najdete závěsné systémy s různými funkcemi, jako jsou háčky na tašky a kabelky, šuplíky na drobné doplňky nebo policové systémy pro uložení hraček a knih. Všechny naše dětské závěsné systémy jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro děti a aby přispívaly k vytvoření pohodlného a příjemného prostředí v dětském pokoji.

Prohlédněte si naši širokou nabídku dětských závěsných systémů a vyberte si ten pravý.

Nejprodávanější

8 položek celkem
Goki dětský dřevěný věšák Domečky
314 Kč
Kód: 60844
Goki dětský dřevěný věšák Farma
314 Kč
Kód: 60848
Goki dětský dřevěný věšák Kačenky
209 Kč
Kód: 60845
Goki dětský dřevěný věšák Princezna s jednorožcem Kód: 60797
Goki dětský dřevěný věšák Ryby
261 Kč
Kód: 60843
Goki dětský dřevěný věšák Vodní příšerka
364 Kč
Kód: 60777
Goki létající závěsná hračka Čáp a modré miminko Kód: 52991
Goki dětský dřevěný věšák Zvířata z Afriky
364 Kč
Kód: 60847