Ložní povlečení

Dobrý spánek je pro dítě velmi důležitý a ložní povlečení mu může napomoci  prožít ty nejkrásnější sny. Proto při výběru nezapomeňte na kvalitu materiálu, vhodný rozměr a také na design povlečení, aby v něm dítě rádo spalo.

#ShowMore#

Podle jakého materiálu dětské povlečení vybrat?

Každý druh materiálu na povlečení má specifické vlastnosti. Pro dítě je hlavní, aby bylo povlečení příjemné, dobře savé a poutavé na pohled.

V jakém rozměru povlečení pro děti pořídit?

Při rozhodování o velikosti dětského povlečení berte v potaz věk vašeho dítěte. Pro miminko a batolata bude povlečení v menším rozměru, než pro dítě chodící do školy.

  • povlečení do postýlky - při výběru věnujte zvláštní pozornost materiálu, protože miminko tráví v postýlce opravdu hodně času. Ložní povlečení by mělo být příjemné, savé a ze zdravotně nezávadných materiálů.
  • povlečení na velkou postel - pro odrostlejší dítě a teenagera vybírejte z rozměrů na klasickou postel. Většinou se jedná o velikost 70x90+140x200cm. V nabídce máme i menší rozměry povlaků na polštáře. 

U nás si vyberete povlečení pro chlapce i dívky, nabízíme i dětská povlečení s pohádkovými motivy. Aby bylo ložní povlečení sladěné k dokonalosti, nezapomeňte si k němu dokoupit i dětské prostěradlo.

 

Nejprodávanější

616 položek celkem
Bambusové povlečení do postýlky Slon 100/135, 40/60 Kód: DL-075638
Nahoru
Další produkty

Ložní povlečení do dětského pokoje

Hledáte výbavu do dětského pokojíčku a nemůžete se rozhodnout jaké dětské ložní povlečení nakoupíte? Prohlédněte si náš široký výběr dětského povlečení.

Pro bezstarostný spánek vyberte svému dítěti některé z naších povlečení, které si zajisté zamiluje. Nabízíme dětské ložní povlečení s různými vzory a to jak pro menší tak větší děti - opravdu si u nás vyberete pro každého a z mnoha různých vzorů. Pokud vaše dítě miluje dinosaury nebo superhrdiny, může odpočívat a usínat v akčních peřinách s Kapitánem Amerikou a zbytek Marvel Avengerů.