Upozornění pro zákazníky - objednávky na výrobky firmy Sablio (vaky, taburety, záclony, závěsy, deky, povlečení, samolepky tapety atd.) budeme akceptovat jen do 10.12.2023. Poté už nemůžeme garantovat dodání zboží do vánoc. Děkujeme za pochopení.

Sportovní tašky

Nabízíme široký výběr praktických a stylových tašek pro malé sportovce. Tyto tašky jsou navrženy tak, aby usnadnily přenášení sportovního vybavení pro děti a zároveň aby byly odolné a snadno se udržovaly.

V naší kategorii dětských sportovních tašek najdete různé typy tašek, jako jsou batohy, kufry, tašky na kolečkách a další. Každá taška je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje praktickými vlastnostmi, jako jsou nastavitelné popruhy, reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti, voděodolné materiály a další.

Naše dětské sportovní tašky jsou vhodné pro různé druhy sportů, jako jsou fotbal, hokej, basketbal, tenis a další. Dostupné jsou v různých velikostech a designech, aby každé dítě mohlo najít tašku, která odpovídá jeho potřebám a vkusu.

Vyberte si dětskou sportovní tašku z naší kategorie a zaručte svému dítěti pohodlný a bezpečný transport sportovního vybavení na každé sportovní akci.

Dětské cestovní a sportovní tašky přes rameno

Dětské tašky na sportovní vybavení s pohádkovými motivy využijete na sportovním tréninku, použít ji můžete i jako cestovní. Tašky jsou vyrobené z kvalitního materiálu od osvědčených výrobců. Široký výběr tašek pro malé sportovce, v nabídce máme vzory pro kluky i holky.