JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Champagne ABS plast, 55 cm
Kód: JB-5989163Související produkty
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Champagne 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x40x20 cm, objem 37 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8435578389394 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | jednobarevné |
| Objem: | 37 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 40 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

