JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian ABS plast, 68 cm
Kód: JB-4541821Související produkty
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Dino
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Akce
Výprodej
279 Kč
–28 %
Arditex Dětský batoh Peppa Pig prasátko Pepina 3D 31cm
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Akce
Výprodej
389 Kč
–41 %
Karactermania dětský batoh Spiderman 3D
Skladem
(3 ks)
229 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
Akce
Výprodej
315 Kč
–46 %
Dětský batoh 3D pro předškoláky T-Rex 30cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Akce
Výprodej
549 Kč
–40 %
Karactermania dětský batoh Disney Mickey Mouse Skate
Skladem
(2 ks)
325 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Panda
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian 68 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 68x48x26 cm, objem 70 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr vyrobený z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8435578375380 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Star Wars |
| Objem: | 70 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 68 x 48 x 26 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 3,7 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face Down navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Sada cestovních kufrů ABS Santoro Gorjuss The Nutcracker ABS plast, 55/67 cm
Skladem
(3 ks)
5 619 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Trust MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Palm ABS plast, 55 cm
Skladem
(4 ks)
1 541 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

