JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Minnie Sweet Dreams ABS plast, 68 cm
Kód: JB-4171821Související produkty
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Minnie Sweet Dreams 68 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 68x48x26 cm, objem 70 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr vyrobený z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8435578341538 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 70 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 68 x 48 x 26 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 3,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

