JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian Yoda ABS plast, 55 cm
Kód: JB-4541724Související produkty
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Rainbow
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Batůžek v těch nejsladších barvách a výšivkou duhy pro malé předškolačky a jejich výlety.
Akce
Výprodej
375 Kč
–46 %
Dětský batoh do školky Harry Potter Castle 3D 31cm
Skladem
(3 ks)
199 Kč
Akce
Výprodej
279 Kč
–28 %
Arditex Dětský batoh Peppa Pig prasátko Pepina 3D 31cm
Skladem
(1 ks)
199 Kč
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
JOUMMABAGS Junior batoh Lilo and Stitch Excited Polyester, 25 cm
Skladem
(>5 ks)
358 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian Yoda 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x38x20 cm, objem 34 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8435578376806 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Star Wars |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 34 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,6 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Super Helpers MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Spiderman Hero ABS plast, 55 cm
Skladem
(>5 ks)
2 574 Kč
JOUMMABAGS Sada cestovních kufrů ABS Santoro Gorjuss The Nutcracker ABS plast, 55/67 cm
Skladem
(3 ks)
5 619 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

