JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI ABS plast, 50x39x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-4649861Související produkty
Akce
Výprodej
389 Kč
–41 %
Karactermania dětský batoh Spiderman 3D
Skladem
(3 ks)
229 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Rainbow
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Batůžek v těch nejsladších barvách a výšivkou duhy pro malé předškolačky a jejich výlety.
Akce
Výprodej
399 Kč
–25 %
SAFTA dívčí batoh junior Berry Brilliant 39cm
Skladem
(4 ks)
299 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Pohádka
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x39x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435465092994 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Awesome MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

