JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Movom Dreams Time ABS plast, 55 cm
Kód: JB-3531121Související produkty
Akce
Výprodej
375 Kč
–46 %
Dětský batoh do školky Harry Potter Castle 3D 31cm
Skladem
(3 ks)
199 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–31 %
BAAGL Předškolní batoh Monsters
Skladem
(>5 ks)
437 Kč
Batůžek se vzorem roztomilých příšerek na modrém pozadí. Je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Movom Dreams Time 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x38x20 cm, objem 34 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8435578391045 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | motýlci, srdíčka a květiny |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,6 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Enso Gamer Navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(2 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Sada cestovních kufrů ABS Santoro Gorjuss A Whispered Key ABS plast, 55/67 cm
Skladem
(2 ks)
5 619 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face Down navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Nature is magical MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(1 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

