JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Super Helpers MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-4579862Související produkty
Akce
Výprodej
315 Kč
–46 %
Dětský batoh 3D pro předškoláky T-Rex 30cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
ČR výrobek
639 Kč
–31 %
BAAGL Předškolní batoh Monsters
Skladem
(>5 ks)
437 Kč
Batůžek se vzorem roztomilých příšerek na modrém pozadí. Je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Panda
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Super Helpers MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435465091102 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Palm ABS plast, 55 cm
Skladem
(4 ks)
1 541 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Awesome MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Enso Gamer Navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(2 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Joy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(2 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

