JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Antracite ABS plast, 68 cm
Kód: JB-5989261Související produkty
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Antracite 68 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 68x48x27, objem 72 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný TSA zámek s číselným kódem. Kufr lze zvětšit pomocí zipu o cca 6 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | jednobarevné |
| Objem: | 72 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 68 x 48 x 27 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 3,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

