JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Mickey Joy ABS plast, 55 cm
Kód: JB-2391461Související produkty
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Mickey Joy 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x34x20 cm, objem 33 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8435465091300 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 33 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 34 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

