JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Spiderman Action MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-4659861Související produkty
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Pohádka
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Akce
Výprodej
325 Kč
–38 %
Dětský batoh pro dívky Glowlab Star 39cm
Skladem
(4 ks)
199 Kč
Akce
Výprodej
499 Kč
–40 %
Dětský batoh Disney Mickey Mouse - myšák Mickey
Skladem
(1 ks)
299 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
JOUMMABAGS Junior batoh Lilo and Stitch Excited Polyester, 25 cm
Skladem
(>5 ks)
358 Kč
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Spiderman Action MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435465094899 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Spiderman |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Trust MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Spiderman Hero ABS plast, 55 cm
Skladem
(>5 ks)
2 574 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách MOVOM Dino MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face Down navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

