JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Flex Red ABS plast, 75 cm
Kód: JB-5849364Související produkty
Akce
Výprodej
389 Kč
–41 %
Karactermania dětský batoh Spiderman 3D
Skladem
(3 ks)
229 Kč
Akce
Výprodej
375 Kč
–46 %
Dětský batoh do školky Harry Potter Castle 3D 31cm
Skladem
(3 ks)
199 Kč
Akce
Výprodej
299 Kč
–50 %
Tygr dětský batoh se zvířaty pro předškoláky
Skladem
(1 ks)
149 Kč
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Akce
Výprodej
399 Kč
–25 %
SAFTA dívčí batoh junior Berry Brilliant 39cm
Skladem
(4 ks)
299 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Stars
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Akce
Výprodej
ČR výrobek
315 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY Pejsek
Skladem
(1 ks)
295 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Akce
Výprodej
315 Kč
–46 %
Dětský batoh 3D pro předškoláky T-Rex 30cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Flex Red 75 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 75x52x28 cm, objem 91 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr vyrobený z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 8435465088997 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | jednobarevné |
| Objem: | 91 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 75 x 52 x 28 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 3,8 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Joy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(2 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Trust MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Captain Marvel ABS plast, 68 cm
Skladem
(2 ks)
2 574 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

