JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Tyrkys ABS plast, 55 cm
Kód: JB-5989165Související produkty
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Pohádka
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Akce
Výprodej
325 Kč
–38 %
Dětský batoh pro dívky Glowlab Star 39cm
Skladem
(4 ks)
199 Kč
JOUMMABAGS Junior batoh Lilo and Stitch Excited Polyester, 25 cm
Skladem
(>5 ks)
358 Kč
Akce
Výprodej
279 Kč
–28 %
Arditex Dětský batoh Peppa Pig prasátko Pepina 3D 31cm
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Akce
Výprodej
ČR výrobek
315 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY Pejsek
Skladem
(1 ks)
295 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS MOVOM Galaxy Tyrkys 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x40x20 cm, objem 37 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8435578389417 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | jednobarevné |
| Objem: | 37 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 40 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,7 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Spiderman Action MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Palm ABS plast, 55 cm
Skladem
(4 ks)
1 541 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Spiderman Hero ABS plast, 55 cm
Skladem
(>5 ks)
2 574 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI ABS plast, 50x39x20 cm, objem 34 l
Skladem
(4 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Trust MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

