JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Flex Champagne ABS plast, 65 cm
Kód: JB-5849269Související produkty
Akce
Výprodej
549 Kč
–40 %
Karactermania dětský batoh Disney Mickey Mouse Skate
Skladem
(2 ks)
325 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Dino
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Akce
Výprodej
389 Kč
–41 %
Karactermania dětský batoh Spiderman 3D
Skladem
(3 ks)
229 Kč
Akce
Výprodej
315 Kč
–46 %
Dětský batoh 3D pro předškoláky T-Rex 30cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Krokodýl
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Zelení krokodýlci na předškolním batůžku, který pojme vše důležité na správný dobrodružný výlet, ale současně je velmi lehký a pevný.
Akce
Výprodej
399 Kč
–25 %
SAFTA dívčí batoh junior Berry Brilliant 39cm
Skladem
(4 ks)
299 Kč
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Flex Champagne 65 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 65x46x23 cm, objem 56 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr vyrobený z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 8435578333335 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | jednobarevné |
| Objem: | 56 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 65 x 46 x 23 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 3,1 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Lilo and Stitch Face Down navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI ABS plast, 50x39x20 cm, objem 34 l
Skladem
(4 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Happy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Spiderman Action MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

