JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Mickey Magic only one ABS plast, 55 cm
Kód: JB-3671763Související produkty
Akce
Výprodej
549 Kč
–40 %
Karactermania dětský batoh Disney Mickey Mouse Skate
Skladem
(2 ks)
325 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Stars
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Akce
Výprodej
325 Kč
–38 %
Dětský batoh pro dívky Glowlab Star 39cm
Skladem
(4 ks)
199 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–31 %
BAAGL Předškolní batoh Monsters
Skladem
(>5 ks)
437 Kč
Batůžek se vzorem roztomilých příšerek na modrém pozadí. Je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Akce
Výprodej
315 Kč
–46 %
Dětský batoh 3D pro předškoláky T-Rex 30cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Dino
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Mickey Magic only one 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x36x20 cm, objem 33 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8435465085750 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 33 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 36 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,8 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Spiderman Action MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Awesome MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Happy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

