JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Awesome MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-4059821Související produkty
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Batůžek se vzorem roztomilých příšerek na modrém pozadí. Je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Batůžek v těch nejsladších barvách a výšivkou duhy pro malé předškolačky a jejich výlety.
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Awesome MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435578328768 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Ledové království |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

