JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Joy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-2399862Související produkty
Akce
Výprodej
ČR výrobek
315 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY Pejsek
Skladem
(1 ks)
295 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
Sun City Gábin kouzelný domek batoh 27 cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Akce
Výprodej
375 Kč
–46 %
Dětský batoh do školky Harry Potter Castle 3D 31cm
Skladem
(3 ks)
199 Kč
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Joy MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435465093090 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Mickey a Minnie Mouse |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Happy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI ABS plast, 50x39x20 cm, objem 34 l
Skladem
(4 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Happy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Trust MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

