JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Enso Gamer Navy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-9329822Související produkty
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Batůžek s oblíbeným medvídkem pandou a v tónech šedé barvy je vhodný pro kluky i holky, kteří chtějí vyrazit na výlet nebo na cestu do školky.
Roztomilý batůžek s ostny dinosaura a potiskem na téma dinosaurů unese vše, co malý předškolák potřebuje na dobrodružný výlet.
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Enso Gamer Navy MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety. Nosnost kufříku 30 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435578370798 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | počítačové hry |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

