JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian ABS plast, 55 cm
Kód: JB-4541721Související produkty
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
Sun City Gábin kouzelný domek batoh 27 cm
Skladem
(2 ks)
169 Kč
Dětský batoh s veselým motivem je ideální do školky, na výlety i každodenní nošení. Díky lehké konstrukci, pohodlným popruhům a dostatečnému prostoru si ho děti rychle oblíbí.
Akce
Výprodej
ČR výrobek
315 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY Pejsek
Skladem
(1 ks)
295 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Pohádka
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Star Wars Mandalorian 55 cm Materiál: ABS plast Rozměr: 55x38x20 cm, objem 34 l Cestovní kufr ABS je luxusní plastový kufr. Cestovní kufr 55 cm je vyroben z pevného ABS plastu a má 4 otočná kolečka, integrovaný zámek s číselným kódem. Rozměr kufru umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8435578375359 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Star Wars |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 55 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,6 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách MOVOM Dino MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Captain Marvel ABS plast, 68 cm
Skladem
(2 ks)
2 574 Kč
JOUMMABAGS Sada cestovních kufrů ABS Santoro Gorjuss A Whispered Key ABS plast, 55/67 cm
Skladem
(2 ks)
5 619 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Blues Clues Totally Clued MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Palm ABS plast, 55 cm
Skladem
(4 ks)
1 541 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Happy MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Minnie Super Helpers MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(>5 ks)
2 016 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

