JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Nature is magical MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Kód: JB-4019821Související produkty
ČR výrobek
639 Kč
–48 %
BAAGL Předškolní batoh Mýval
Skladem
(>5 ks)
331 Kč
Motiv mývala v kombinaci s trendy hořčicově žlutou barvou na batůžku si zamilují všechny předškolačky.
ČR výrobek
639 Kč
–22 %
BAAGL Předškolní batoh Stars
Skladem
(>5 ks)
497 Kč
Pestrobarevná noční obloha je motivem předškolního batůžku, vhodného pro holky i kluky. Batůžek je pevný a současně lehký, přesně jaký potřebuje předškolák pro svoje výlety.
Akce
Výprodej
399 Kč
–25 %
SAFTA dívčí batoh junior Berry Brilliant 39cm
Skladem
(4 ks)
299 Kč
ČR výrobek
639 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Pohádka
Skladem
(>5 ks)
547 Kč
Růžový batůžek s potiskem pohádkové kulisy pojme svačinu, pití i pláštěnku, vše, co malá princezna potřebuje na výlet do pohádky.
Akce
Výprodej
549 Kč
–40 %
Karactermania dětský batoh Disney Mickey Mouse Skate
Skladem
(2 ks)
325 Kč
Akce
Výprodej
ČR výrobek
299 Kč
–6 %
Batoh dětský předškolní FUNNY HONEY BUNNY
Skladem
(1 ks)
279 Kč
Rozměr: 220x100x300mm, Hmotnost: 0,25kg
ČR výrobek
749 Kč
–14 %
BAAGL Předškolní batoh Harry Potter Hedvika
Skladem
(>5 ks)
638 Kč
Detailní popis produktu
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Ledové Království Nature is magical MAXI Materiál: ABS plast Rozměr: 50x38x20 cm, objem 34 l Dětský kufřík na kolečkách pro kluky i holky, velmi kvalitní skořepinový obal, odolný proti nárazům a poškození vnitřního obsahu kufru. Na tomto kufříku mohou děti jak sedět, tak i popojíždět jako na odrážedle. Přední otočná kolečka pro lepší manipulaci. Rozměr umožňuje použití též jako kabinové zavazadlo vhodné i pro nízkonákladové lety. Nosnost kufříku 30 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry na kolečkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8435578320007 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | ABS plast |
| Motiv: | Ledové království |
| Objem: | 34 l |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozměr: | 50 x 38 x 20 cm |
| výrobce: | Joummabags |
| hmotnost: | 2,3 kg |
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách Mickey Good Mood MAXI ABS plast, 50x39x20 cm, objem 34 l
Skladem
(4 ks)
2 016 Kč
JOUMMABAGS Dětský kufřík na kolečkách MOVOM Dino MAXI ABS plast, 50x38x20 cm, objem 34 l
Skladem
(5 ks)
1 809 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Roll Road Palm ABS plast, 55 cm
Skladem
(4 ks)
1 541 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Captain Marvel ABS plast, 68 cm
Skladem
(2 ks)
2 574 Kč
JOUMMABAGS Cestovní kufr ABS Spiderman Geo ABS plast, 55 cm
Skladem
(>5 ks)
2 574 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

