Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 500 ml
Kód: URT079Související produkty
SO’BiO étic Kondicionér vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(2 ks)
214 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 50 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
+ další
Urtekram Rozmarýnový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Vyživující kondicionér s kokosovým olejem BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(1 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér s šípkovou růží pro barvené vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
143 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 30 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
41 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Uoga Uoga Regenerační kondicionér ve spreji s brusinkami a proteinem BIO (100 ml) - pro snadné rozčesávání a lesk vlasů
Skladem u dodavatele
(2 ks)
349 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
Detailní popis produktu
Dopřejte svým vlasům spoustu hydratace, zatímco si budete užívat vůni tisíce růží. Pro jemnou péči o vaše vlasy jsme naplnili lahvičku čistě přírodním a silně hydratačním aloe vera a glycerinem. Díky výtažku z květů jasmínu a BIO esenciálnímu oleji z růžového muškátu. má jak vynikající ošetřující vlastnosti, tak i příjemnou vůni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5765228837337 |
| Složení: | Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco-sulfate, glycerin**, coco-glucoside, lauryl glucoside, glyceryl oleate, sodium chloride, rosa damascena flower extract*, pelargonium graveolens oil*, parfum, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, lysolecithin, coco-caprylate, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, geraniol, linalool. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů) |
| Objem: | 500 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 14 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 43 % |
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 500 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon bez parfemace BIO 500 ml - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 300 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
laSaponaria Šampon před barvením vlasů Avatara BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
161 Kč
Měrná cena:
1 073,33 Kč / 1 l
Natava Šampon na vlasy Lopuch 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
155 Kč
Šetrná složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečují o vlasovou pokožku a Vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Šampony obsahují panthenol a pšeničný...
Kvitok Barrier Booster Zklidňující ochranný šampon (150 ml) - s ovesnými extrakty a levandulovou vodou
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
304 Kč
Měrná cena:
2 026,67 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon s aloe vera pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 500 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Almalika Pafion Keratinový šampon pro suché a poškozené vlasy 400 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keraten Shampoo s keratinem jemně čistí, vyživuje a posiluje vlasy. Navrací jim pružnost, hebkost a lesk. Ideální pro každodenní péči o krásné a snadno...
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 5 l - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(3 ks)
1 434 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (250 ml) - obnovuje přirozený lesk a hebkost
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

