SO’BiO étic Šampon pro barvené a melírované vlasy s ibiškem BIO (250 ml) - udržuje zářivou barvu
Kód: SOB008Související produkty
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro suché vlasy BIO (150 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 30 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
41 Kč
Urtekram Rozmarýnový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Lehký kondicionér pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Kondicionér Nordic Berry ve spreji BIO (250 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér bezoplachový hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (100 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
149 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér s heřmánkem pro blond vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(1 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 50 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
+ další
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Detailní popis produktu
SO’BiO étic šampon s BIO ibiškem je šetrná péče navržená speciálně pro potřeby barvených a melírovaných vlasů. Díky složení bohatému na přírodní složky bez sulfátů a silikonů pomáhá zachovat zářivost barvy a obnovit vlasům přirozenou jemnost i oslnivý lesk. Má příjemnou, jemnou pěnu, a díky certifikátu Ecocert Cosmos Organic potěší nejen vaše vlasy, ale i přírodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 3517360019988 |
| Složení: | AQUA / WATER / EAU: čištěná voda, DECYL GLUCOSIDE: jemná čistící složka, COCAMIDOPROPYL BETAINE: jemná čistící složka, GLYCERIN: hydratační složka, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEMENNÝ OLEJ *: olej ze světlice BIO, COCOS NUCIFERA (KOKOSOVÝ) OLEJ *: kokosový olej BIO, GLYCERYL STEARATE: emulgátor přírodního původu, XANTHANOVÁ GUMA: gelující látka přírodního původu, COCOYL GLUTAMÁT SODNÝ: jemná čisticí složka přírodního původu, HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER *: ibišková květinová voda BIO, ACETUM / OCET / OCET: ocet, ustálení barvy, ORYZA SATIVA (RÝŽE) SEED PROTEIN: proteinový a rýžový extrakt, chrání barvu, ORYZA SATIVA (RICE HULL PRÁŠEK) extrakt: protein a rýže extrakt, ochrana barvy, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE: kondicionéry usnadňující rozčesání, odvozené od přírodní gumy, CAESALPINIA SPINOSA GUM, PARFÉM (VŮNĚ): vonná složka 100% přírodního původu, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE PRÁŠEK *: prášek z aloe vera BIO, CHLORID SODNÝ: sůl, KYSELINA FYTOVÁ: stabilizátor přírodního původu, LEVULINÁT SODNÝ: Stabilizátor přírodního původu, HYDROXID SODNÝ: prostředek přírodního původu zaručující vhodné pH pro pokožku, KYSELINA CITROVÁ: prostředek přírodního původu zaručující vhodné pH pro pokožku, KYSELINA MLÉČNÁ: prostředek přírodního původu zaručující pH přizpůsobené pokožce, POTASIUM SORBATE: konzervační látky syntetického původu, GLUKONÁT VÁPENATÝ: konzervační látky syntetického původu, Benzoát sodný: konzervační látky syntetického původu, GLUCONOLACTONE: konzervační látky syntetického původu, BENZYL ALKOHOL: konzervační látky syntetického původu, LIMONENE: alergeny rostlin přirozeně se vyskytujících v přírodních éterických olejích, , LINALOOL: alergeny rostlin přirozeně se vyskytujících v přírodních éterických olejích. * Ingredience z ekologického zemědělství. 97 % z celkového počtu je přírodního původu. 10 % všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. 99 % všech rostlinných složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. |
| Země původu: | Francie |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic |
| Podíl přírodních surovin: | 97 % |
| Původ vůně: | Přírodní vůně esenciálních olejů |
| Materiál balení: | plast |
| Objem: | 250 ml |
| Co s obaly: | Po vypotřebování obsahu vhoďte lahvičku do kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 10 % |
| Dávkování: | V masírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy. Napěnte a opláchnete čistou vodou. |
| Hodnota pH: | 5,3 - 5,8 |
Urtekram Hydratační šampon s kokosovým nektarem BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Urtekram Regenerační šampon Nordic Berry BIO 500 ml - pro lesklé a hebké vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 5 l - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(1 ks)
1 434 Kč
+ další
Novinka
Urtekram Hydratační šampon s kokosovým nektarem BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Novinka
Officina Naturae Šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy (200 ml) - pro lesklé lokny
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 300 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 500 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Almalika Pafion Shampoo Olive & Laurel 400 ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Luxusní syrský přírodní šampon s olivovým a bobkovým olejem. Jemně čistí, hydratuje vlasy, dodává hebkost, lesk a svěží pocit pokožce hlavy.
SO’BiO étic Šampon vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (250 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Novinka
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Novinka
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Kvitok Barrier Booster Zklidňující ochranný šampon (150 ml) - s ovesnými extrakty a levandulovou vodou
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
304 Kč
Měrná cena:
2 026,67 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 5 l - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(3 ks)
1 434 Kč
+ další
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 500 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

