Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Kód: URT080Související produkty
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 50 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
SO’BiO étic Kondicionér vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér Nordic Berry BIO (180 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Rozmarýnový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér bezoplachový hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (100 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
149 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace BIO (180 ml) - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
SO’BiO étic Kondicionér pro barvené vlasy s ibiškem a rostlinnými peptidy BIO (200 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
177 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Dopřejte svým vlasům spoustu hydratace, zatímco si budete užívat vůni tisíce růží. Pro jemnou péči o vaše vlasy jsme naplnili lahvičku čistě přírodním a silně hydratačním aloe vera a glycerinem. Díky výtažku z květů jasmínu a BIO esenciálnímu oleji z růžového muškátu. má jak vynikající ošetřující vlastnosti, tak i příjemnou vůni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5765228837009 |
| Složení: | Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco-sulfate, glycerin**, coco-glucoside, lauryl glucoside, glyceryl oleate, sodium chloride, rosa damascena flower extract*, pelargonium graveolens oil*, parfum, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, lysolecithin, coco-caprylate, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, geraniol, linalool. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů) |
| Objem: | 250 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 14 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 43 % |
SO’BiO étic Šampon pro kudrnaté vlasy s vitaminem F a lněným semínkem BIO (250 ml) - vyživuje kudrnaté vlasy bez zatížení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Officina Naturae Pečující šampon pro hebké a definované kudrny (200 ml) - definuje a zjemňuje vaše kudrliny
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
250 Kč
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 300 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
Urtekram Levandulový šampon pro uhlazení a lesk vlasů BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Urtekram Šampon na objem - rhassoul / marocký jíl BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Regenerační šampon Nordic Berry BIO 500 ml - pro lesklé a hebké vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 250 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon proti lupům s Tea Tree BIO (250 ml) - se šťávou z aloe vera
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Urtekram Šampon na objem - rhassoul / marocký jíl BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na mastné vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Vyživující šampon s kofeinem je určen pro časté a šetrné mytí krátkých, silných a mastících se vlasů, které se snadno rozčesávají a nemají sklon k zacuchávání.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

