Urtekram Hydratační šampon s kokosovým nektarem BIO 500 ml
Kód: URT084Související produkty
laSaponaria Lehký kondicionér pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
143 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér pro barvené vlasy s ibiškem a rostlinnými peptidy BIO (200 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
177 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér Nordic Berry BIO (180 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Vyživující kondicionér s kokosovým olejem BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(1 ks)
214 Kč
+ další
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
SO’BiO étic Kondicionér vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Rozmarýnový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Hydratační kokosový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér s šípkovou růží pro barvené vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 50 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
Detailní popis produktu
Tento šampon od Urtekramu obsahuje BIO kokosový nektar a extrakt ze sedmikrásky, které přirozeně pomáhají vaše vlasy hydratovat. Cenný extrakt z mořských řas je oživuje. Společně s aloe vera, které v šamponech Urtekram nikdy nechybí, tak budou vaše vlasy vyživené, hydratované, lesklé a hebké na dotek. Navíc budou nádherně sladce vonět po kokosu.. PROKLEPNUTO: Tenhle pěnivec v našem velkém testu Urtekram šamponů vyšplhal mezi první tři vítěze. Mrkněte, čím si to zasloužil. :)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5765228836866 |
| Složení: | Aqua, cocos nucifera saccharum extract*, sodium coco- sulfate, coco-glucoside, aloe barbadensis extract*, lauryl glucoside, parfum, citrus aurantium dulcis peel oil*, laminara digitata extract*, glyceryl oleate, sodium chloride, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, bellis perennis flower extract, magnolia officinalis bark extract, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, limonene (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů) |
| Objem: | 500 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 11 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 41 % |
Urtekram Šampon s heřmánkem pro blond vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Regenerační šampon Nordic Berry BIO 500 ml - pro lesklé a hebké vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
Urtekram Šampon Jemný zázvor proti lupům BIO (250 ml) - s extraktem z kořene ženšenu
Skladem u dodavatele
(4 ks)
225 Kč
+ další
Urtekram Šampon s heřmánkem pro blond vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Urtekram Levandulový šampon pro uhlazení a lesk vlasů BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
SO’BiO étic Šampon zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (250 ml) - obnovuje přirozený lesk a hebkost
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 5 l - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(1 ks)
1 434 Kč
+ další
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 250 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
SO’BiO étic Šampon pro kudrnaté vlasy s vitaminem F a lněným semínkem BIO (250 ml) - vyživuje kudrnaté vlasy bez zatížení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
+ další
laSaponaria Šampon před barvením vlasů Avatara BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
161 Kč
Měrná cena:
1 073,33 Kč / 1 l
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 500 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Almalika Pafion Keratinový šampon pro suché a poškozené vlasy 400 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keraten Shampoo s keratinem jemně čistí, vyživuje a posiluje vlasy. Navrací jim pružnost, hebkost a lesk. Ideální pro každodenní péči o krásné a snadno...
Novinka
SO’BiO étic Šampon pro svěží vlasy verbena-zinek BIO (250 ml) - ideální pro mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

