Officina Naturae Šampon pro časté mytí (200 ml)
Kód: OFN083Související produkty
Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
143 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
laSaponaria Bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 20 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér bezoplachový hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (100 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
149 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace BIO (180 ml) - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
laSaponaria Lehký kondicionér pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro suché vlasy BIO (150 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér Nordic Berry BIO (180 ml) - ideální pro normální až suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Tak co to každodenní mytí vlasů – škodí naší kštici, nebo je to mýtus? Pravdou je, že se není až tak čeho bát, když máte správný pečující šampon. Třeba tenhle od italských vlasových mistrů z Officina Naturae, kteří do ekologické lahvičky ukryli kromě vůně fialky a citrusů také pšeničné proteiny. Ty se mimo jiné starají o to, aby časté mytí nedráždilo vlasovou pokožku a pramínky byly krásně jemné a hydratované. Přírodní šampon z řady onYOU je vhodný pro všechny typy vlasů a neobsahuje sulfáty – pěnivé škodiče, kvůli kterým bývají kadeře vysušené a pokožka hlavy podrážděná. To všechno posvěcené certifikací AIAB a ukryté v inovativní lahvičce z post-consumer recyklovaného plastu (PCR).. PS: Nastavte si budík o hodinku dřív a umyjte si vlasy ráno. Pokožka hlavy totiž produkuje méně mazu než přes noc.. Chcete si šampon nejdřív vyzkoušet? Pořiďte si vzorek za pár kaček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 8033148535716 |
| Složení: | Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Methyl 2-sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-sulfolaurate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Hydrolyzed Wheat Protein, Viola Tricolor Extract*, Glyceryl Caprylate/Caprate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalool. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Země původu: | Vyrobeno v Itálii |
| Certifikáty: | AIAB Eco Bio Cosmesi |
| Podíl přírodních surovin: | 99,7 % |
| Původ vůně: | Šetrná syntetická vůně |
| Materiál balení: | PCR (post-consumer recyklovaný plast) |
| Objem: | 200 ml |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev recyklujte v kontejneru na plast. |
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 5 l - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
1 434 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 5 l - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(5 ks)
1 434 Kč
+ další
Officina Naturae Pečující šampon pro hebké a definované kudrny (200 ml) - definuje a zjemňuje vaše kudrliny
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
250 Kč
Urtekram Šampon s aloe vera pro normální vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Urtekram Šampon s heřmánkem pro blond vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 500 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
SO’BiO étic Šampon proti lupům s Tea Tree BIO (250 ml) - se šťávou z aloe vera
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Novinka
SO’BiO étic Šampon pro svěží vlasy verbena-zinek BIO (250 ml) - ideální pro mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
+ další
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Officina Naturae Šampon pro suchou pokožku hlavy (200 ml) - pro vlasy s lupy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
Lavera Šampon pro celou rodinu Family BIO (250 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(2 ks)
209 Kč
Měrná cena:
836 Kč / 1 l
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

