Officina Naturae Šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy (200 ml) - pro lesklé lokny
Kód: OFN084Související produkty
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(5 ks)
214 Kč
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(5 ks)
214 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
Uoga Uoga Regenerační kondicionér ve spreji s brusinkami a proteinem BIO (100 ml) - pro snadné rozčesávání a lesk vlasů
Skladem u dodavatele
(2 ks)
349 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 50 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
+ další
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Urtekram Vyživující kondicionér s kokosovým olejem BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
SO’BiO étic Kondicionér zjemňující s mandlovým mlékem a rýžovými proteiny BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace BIO (180 ml) - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Detailní popis produktu
Ať už se pyšníte pořádným afrem, nebo přirozenými vlnkami, péče o všechny typy kudrlin chce notnou dávku trpělivosti – a taky kvalitní přírodní šampon. Jeden takový vypiplali italští vlasoví mistři z Officina Naturae tak, aby se vlnité vlasy necuchaly, byly zdravé nejen na pohled, měly objem tak akorát a konečky se netřepily. Do ekologické lahvičky totiž ukryli třeba pšeničné proteiny a inulin, který vdechuje vlasům nový život a zesiluje blahodárné účinky ostatních aktivních složek v šamponu. Velkým obloukem se naopak vyhnuli sulfátům, pěnivým škodičům, kvůli kterým bývají kadeře vysušené a pokožka hlavy podrážděná. To všechno posvěcené certifikací AIAB a schované v inovativní lahvičce z post-consumer recyklovaného plastu (PCR).. Chcete si šampon nejdřív vyzkoušet? Pořiďte si vzorek za pár kaček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 8033148535730 |
| Složení: | Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Inulin, Sodium Methyl 2-sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-sulfolaurate, Avena Sativa Bran Extract*, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Glyceryl Caprylate/Caprate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Země původu: | Vyrobeno v Itálii |
| Certifikáty: | AIAB Eco Bio Cosmesi |
| Podíl přírodních surovin: | 99,7 % |
| Původ vůně: | Šetrná syntetická vůně |
| Materiál balení: | PCR (post-consumer recyklovaný plast) |
| Objem: | 200 ml |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev recyklujte v kontejneru na plast. |
Kvitok Barrier Booster Zklidňující ochranný šampon (150 ml) - s ovesnými extrakty a levandulovou vodou
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
304 Kč
Měrná cena:
2 026,67 Kč / 1 l
+ další
Novinka
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 500 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na mastné vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Vyživující šampon s kofeinem je určen pro časté a šetrné mytí krátkých, silných a mastících se vlasů, které se snadno rozčesávají a nemají sklon k zacuchávání.
Novinka
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(5 ks)
225 Kč
Novinka
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 500 ml - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
Urtekram Rozmarýnový šampon pro jemné vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Novinka
Urtekram Šampon se šípkovou růží pro barvené vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(3 ks)
225 Kč
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na normální vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Posilující šampon s extra dávkou kofeinu je určen pro časté a šetrné mytí normálních a středně silných vlasů, kterým prospívá nižší obsah kondicionéru.
laSaponaria Šampon se šalvějí a citrónem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
Novinka
Nobilis Tilia Šampon na mastné vlasy (200 ml) - se zeleným čajem, cpk
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
+ další
Novinka
Officina Naturae Šampon pro mastné vlasy (200 ml) - redukuje kožní maz
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (250 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon proti lupům s Tea Tree BIO (250 ml) - se šťávou z aloe vera
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

