Nobilis Tilia Šampon na mastné vlasy (200 ml) - se zeleným čajem, cpk
Kód: NOB010Související produkty
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(5 ks)
214 Kč
laSaponaria Lehký kondicionér pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Urtekram Vyživující kondicionér s kokosovým olejem BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 50 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro suché vlasy BIO (150 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 50 g
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
248 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato (250 ml) - vhodný i pro osoby s mcs
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
242 Kč
+ další
Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
143 Kč
+ další
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér bezoplachový hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (100 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
149 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Jemný šampon s extrakty z tymiánu, zeleného čaje a rozmarýnu je vhodný na jemné a snadno se mastící vlasy. Antimikrobiální působení extraktů omezuje tvorbu lupů. Obsažené bioaktivní látky chrání strukturu vlasu, dodávají vlasům pružnost a lesk. Směs éterických olejů se šalvějí prokrvuje vlasovou pokožku a podporuje růst vlasů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 8595100274212 |
| Složení: | Aqua (demineralizovaná voda), Cocamidopropyl Betaine (jemný tenzid, pěnidlo), Decyl Glucoside (přírodní tenzid na bázi rostlinného oleje a glukózy), Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (přírodní tenzid), Lauryl Glucoside (přírodní tenzid na bázi rostlinného oleje a glukózy), Polyglyceryl-4 Caprylate (solubilizátor na bázi glycerinu a rostlinného oleje), Sodium Lauroyl Glutamate (přírodní tenzid), Diglycerin (glycerylglycerin, rozpouštědlo), Citric Acid (kyselina citronová, regulátor pH), Thymus Vulgaris Extract (extrakt z tymiánu obecného), Sucrose Cocoate (přírodní emulgátor ), Betaine (betain, hydratační složka), Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka), Camellia Sinensis Leaf Extract (extrakt z listů zeleného čaje), PCA Glyceryl Oleate (přírodní derivát aminokyseliny, kyseliny olejové a gycerinu), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky), Commiphora Myrrha Resin Extract (extrakt z myrhové pryskyřice), Sodium Lactate (mléčnan sodný, regulátor pH), Lactic Acid (kyselina mléčná, regulátor pH), Alcohol (rozpouštědlo), Zinc Lactate (mléčnan zinečnatý, antimikrobiální a zklidňující složka), Chamomilla Recutita Oil (éterický olej z heřmánku modrého), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského), Salvia Officinalis Oil (éterický olej z šalvěje lékařské), Limonene*. * - z přírodních éterických olejů |
| Země původu: | Česká republika |
| Certifikáty: | CPK |
Novinka
SO’BiO étic Šampon pro barvené a melírované vlasy s ibiškem BIO (250 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon pro kudrnaté vlasy s vitaminem F a lněným semínkem BIO (250 ml) - vyživuje kudrnaté vlasy bez zatížení
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
+ další
Novinka
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(5 ks)
225 Kč
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 300 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 300 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na mastné vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Vyživující šampon s kofeinem je určen pro časté a šetrné mytí krátkých, silných a mastících se vlasů, které se snadno rozčesávají a nemají sklon k zacuchávání.
Novinka
Urtekram Růžový šampon pro normální vlasy BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Natava Šampon na vlasy Bříza 250 ml
Skladem u dodavatele
(3 ks)
155 Kč
Měrná cena:
620 Kč / 1 l
Šetrná složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečují o vlasovou pokožku a Vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Šampony obsahují panthenol a pšeničný...
Tierra Verde Šampon dubový s citrusovou vůní 500 ml - pro celou rodinu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
210 Kč
+ další
SO’BiO étic Šampon regenerační s rostlinným kolagenem pro poškozené vlasy BIO (250 ml) - s ricinovým olejem
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Novinka
Officina Naturae Šampon pro suchou pokožku hlavy (200 ml) - pro vlasy s lupy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
+ další
Novinka
Urtekram Levandulový šampon pro uhlazení a lesk vlasů BIO 500 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Novinka
Uoga Uoga Šampon pro hloubkovou regeneraci vlasů More Energy BIO (250 ml) - pomoc pro suché a poškozené vlasy
Skladem u dodavatele
(1 ks)
375 Kč
Kvitok Barrier Booster Zklidňující ochranný šampon (150 ml) - s ovesnými extrakty a levandulovou vodou
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
304 Kč
Měrná cena:
2 026,67 Kč / 1 l
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

