Urtekram Šampon s aloe vera pro normální vlasy BIO 250 ml
Kód: URT001Související produkty
Urtekram Kopřivový kondicionér BIO (180 ml) - ideální pro vlasy s lupinami
Skladem u dodavatele
(2 ks)
214 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro suché vlasy BIO (150 ml) - ideální na roztřepené konečky
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér s šípkovou růží pro barvené vlasy BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
126 Kč
SO’BiO étic Kondicionér vyživující s bambuckým máslem a arganovými ceramidy BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Kondicionér bez parfemace ve spreji BIO (250 ml) - nemusí se oplachovat
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
SO’BiO étic Kondicionér pro barvené vlasy s ibiškem a rostlinnými peptidy BIO (200 ml) - udržuje zářivou barvu
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
177 Kč
+ další
Officina Naturae Kondicionér pro normální a slabé vlasy BIO (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
208 Kč
+ další
Urtekram Regenerační kondicionér s aloe vera ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
Lavera Basis Sensitive Hydratační kondicionér Moisture & Care BIO (200 ml) - na suché vlasy a citlivou pokožku hlavy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
209 Kč
SO’BiO étic Kondicionér hydratační s kokosem a kyselinou hyaluronovou BIO (200 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
164 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér BIO (180 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
+ další
Urtekram Rozmazlující růžový kondicionér ve spreji BIO (250 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
214 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
191 Kč
laSaponaria Vyživující kondicionér se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy (150 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Uoga Uoga Regenerační kondicionér ve spreji s brusinkami a proteinem BIO (100 ml) - pro snadné rozčesávání a lesk vlasů
Skladem u dodavatele
(2 ks)
349 Kč
Detailní popis produktu
Dodejte svým vlasům dostatek vlhkosti a užívejte si příjemnou vůni na slunci vyzrálých pomerančů. Lahvička tohoto šamponu od Urtekramu je naplněna hydratačními látkami, které vymyslela sama příroda - aloe vera a glycerinem. Poskytnou vám dokonale jemnou péči pro vaše vlasy a spoustu vlhkosti. Kombinace výtažků z pomeranče, meduňky a máty zase dodá vašim vlasům krásně svěží vůni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| EAN: | 5765228838037 |
| Složení: | Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco-sulfate, glycerin**, coco-glucoside, lauryl glucoside, sodium chloride, glyceryl oleate, melissa officinalis leaf extract*, mentha piperita leaf extract*, citrus aurantium dulcis peel oil*, parfum, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, lysolecithin, coco-caprylate, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, limonene. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů) |
| Objem: | 250 ml |
| Země původu: | Dánsko |
| Certifikáty: | Ecocert Cosmos Organic, Vegan Society |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | HDPE polymer ze 70 % z cukrové třtiny |
| Co s obaly: | Prázdnou lahev hoďte do žlutého kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 12 % |
| Podíl BIO surovin po odečtení vody a minerálů: | 41 % |
Urtekram Šampon Jemný zázvor proti lupům BIO (250 ml) - s extraktem z kořene ženšenu
Skladem u dodavatele
(4 ks)
225 Kč
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 300 ml - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(4 ks)
153 Kč
+ další
Urtekram Šampon bez parfemace BIO 250 ml - vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Tierra Verde Šampon březový s květinovou vůní 300 ml - výživný a pečující
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
153 Kč
+ další
Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO 500 ml - s extraktem z kůry magnolie
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
384 Kč
Měrná cena:
768 Kč / 1 l
+ další
Tierra Verde Šampon kopřivový s bylinkovou vůní 5 l - na mastné vlasy
Skladem u dodavatele
(3 ks)
1 434 Kč
+ další
laSaponaria Šampon s extra panenským olivovým olejem BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
183 Kč
Měrná cena:
915 Kč / 1 l
+ další
SO’BiO étic Šampon proti lupům s Tea Tree BIO (250 ml) - se šťávou z aloe vera
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
139 Kč
+ další
Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO 250 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
225 Kč
Měrná cena:
900 Kč / 1 l
+ další
ČR výrobek
Feel Eco Vlasový šampon na normální vlasy 300ml
Skladem u dodavatele
(2 ks)
146 Kč
Měrná cena:
486,67 Kč / 1 l
Posilující šampon s extra dávkou kofeinu je určen pro časté a šetrné mytí normálních a středně silných vlasů, kterým prospívá nižší obsah kondicionéru.
Tierra Verde Šampon pro citlivou pokožku 5 l - hypoalergenní složení
Skladem u dodavatele
(5 ks)
1 434 Kč
+ další
Almalika Pafion Keratinový šampon pro suché a poškozené vlasy 400 ml
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
146 Kč
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Almalika Pafion Keraten Shampoo s keratinem jemně čistí, vyživuje a posiluje vlasy. Navrací jim pružnost, hebkost a lesk. Ideální pro každodenní péči o krásné a snadno...
Officina Naturae Pečující šampon pro hebké a definované kudrny (200 ml) - definuje a zjemňuje vaše kudrliny
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
250 Kč
Officina Naturae Uhlazující šampon pro rovné vlasy BIO (200 ml)
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
216 Kč
Měrná cena:
1 080 Kč / 1 l
Lavera Šampon pro celou rodinu Family BIO (250 ml) - pro všechny typy vlasů
Skladem u dodavatele
(2 ks)
209 Kč
Měrná cena:
836 Kč / 1 l
+ další
Kvitok Barrier Booster Zklidňující ochranný šampon (150 ml) - s ovesnými extrakty a levandulovou vodou
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
304 Kč
Měrná cena:
2 026,67 Kč / 1 l
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

