PriceRightHome Vesmír ložní povlečení s hvězdami modrá
Kód: DUV896Související produkty
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bílá 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Broskvová 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo bílé 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
307 Kč
Detailní popis produktu
Ložní povlečení s hvězdami v modré barvě je vhodné do každého dětského pokoje. Povlečení je oboustranné.
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce a sušit v sušičce
- materiál 48% bavlna + 52% polyester
- rozměr 50x75cm + 135x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5027491092753 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 48% bavlna + 52% polyester |
| Motiv: | vesmír |
| Rozměr polštáře: | 50 x 75 cm |
| Rozměr přikrývky: | 135 x 200 cm |
| Zapínání: | hotelové |
| barva: | modrá |
| rozměr: | 50x75 / 135x200cm |
| materiál: | 48% bavlna + 52% polyester |
| výrobce: | PriceRightHome |
HALANTEX Povlečení Call of Duty Dragonfire Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
FARO Povlečení Vesmír kosmonaut Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
HERDING Povlečení Paw Patrol motorky Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
659 Kč
FARO Povlečení Avengers Endgame Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Kapitán Amerika pohled přes štít
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Blocks Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bílý Tygr Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
463 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení League of Legends Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
HALANTEX Povlečení Harry Potter blue Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Ovladač Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení MPERFORMANCE Šachovnice
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
DETEXPOL Povlečení Hasiči Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol PP457 Bridge Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pokemon ball Pattern
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

