Povlečení Telefon 140/200, 70/90
Kód: FA-071702Související produkty
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle zelená 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Žloutková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlečení Telefon 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5907750581702 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | teenager |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Faro |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | černá |
FARO Povlečení Mickey camping Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
525 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bluey Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
590 Kč
Povlečení Jak vycvičit Draka Bleskoběska 140/200, 70/90
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Spiderman Blue 04 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
620 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bagr svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
391 Kč
Akce
Výprodej
699 Kč
–30 %
NASA Mission Badges dětské ložní povlečení vesmír
Skladem
(2 ks)
489 Kč
DETEXPOL Povlečení Harry Potter Black Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
DETEXPOL Povlečení Harry Potter Hrad Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Kapitán Amerika pohled přes štít
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HERDING Povlečení Požárník Sam Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
723 Kč
HALANTEX Povlečení Monopoly Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

