HALANTEX Povlečení Rocket League Dominus Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: HA-019382Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Broskvová 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě růžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
HALANTEX Povlečení Rocket League Dominus 140/200, 70/90 Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, motiv peřiny je z každé strany jiný, možnost praní na 40°C Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5902729049382 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | auta, stroje a letadla, teenager |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Halantex |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | modrá |
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bulldog Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
435 Kč
FARO Povlečení Avengers Endgame Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Spider
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Monopoly Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Harry Potter blue Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Neonové město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení MPERFORMANCE Šachovnice
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Modré údolí s měsícem
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Green Blocks 3D
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
DETEXPOL Povlečení Harry Potter Black Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

