DETEXPOL Povlečení Požárník Sam Emergency Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Kód: DL-027350Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem
(2 ks)
515 Kč
Detailní popis produktu
DETEXPOL Povlečení Požárník Sam Emergency 140/200, 70/80 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/80 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, povlečení má z každé strany jiný motiv, viz. foto, praní na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5901685637350 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Požárník Sam |
| Rozměr polštáře: | 70 x 80 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Detexpol |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x80/140x200cm |
| barva: | modrá |
ČR výrobek
Sablio Povlečení League of Legends Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Golf
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
463 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Neonové město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE modrá
odeslání 3-5 dní
od 999 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Komiks
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Modré údolí s měsícem
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Spider
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pavučina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Green Blocks
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Dětské nebe
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Horská krajina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

