Ložní povlečení s vánočním motivem Milý Santo
Kód: DUV660Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo sv.žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(5 ks)
307 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě oranžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
Dětské povlečení s vánočním motivem
Ložní povlečení na jednolůžko do dětského pokoje Milý Santo, nabízející úchvatnou scénu se spoustou dárečků.
Materiál: 52% bavlna + 48% polyester
Rozměr: 50x75cm + 135x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5027491126700 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
| Motiv: | vánoce a zima |
| Rozměr polštáře: | 50 x 75 cm |
| Rozměr přikrývky: | 135 x 200 cm |
| Zapínání: | hotelové |
| barva: | červená |
| rozměr: | 50x75 / 135x200cm |
| materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
| výrobce: | studio Kids |
HALANTEX Povlečení Harry Potter blue Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
HALANTEX Povlečení Harry Potter black Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
DETEXPOL Povlečení Požárník Sam Emergency Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Horská krajina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Jak vycvičit draka 3 svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
620 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pavučina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Paw Patrol Roll Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
565 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol 303 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Monopoly Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
DETEXPOL Povlečení Game Over svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč až –38 %
Povlečení Fotbalový míč
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

