Povlečení Nejlepší přátelé šedé 140/200, 70/90
Kód: FA-076199Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlečení Nejlepší přátelé šedé 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5907750556199 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | psi a kočky |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Faro |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | šedá |
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
HALANTEX Povlečení NASA raketa Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
577 Kč
DETEXPOL Povlečení Game Over svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Lví Král Best friends svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
745 Kč
FARO Povlečení Vesmír raketoplán Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
531 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Fotbalový míč v bráně
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Modré údolí s měsícem
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
DETEXPOL Povlečení Telefon blue svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
589 Kč
DETEXPOL Povlečení Harry Potter Black Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

