DETEXPOL Povlečení Dinosaurus T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Kód: DL-032339Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
DETEXPOL Povlečení Dinosaurus T-rex svítící 140/200, 70/80 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/80 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, povlečení má z každé strany jiný motiv, viz. foto, praní na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5901685652339 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | dinosauři |
| Rozměr polštáře: | 70 x 80 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Detexpol |
| rozměr: | 70x80/140x200cm |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | šedá |
| Položka byla vyprodána… | |
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Exploze
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Counter Strike 2 AK
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení MPERFORMANCE Šachovnice
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Fotbalový míč v bráně
odeslání 3-5 dní
od 1 099 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Bitcoin
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení League of Legends Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Blocks 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

