NASA Mission Badges dětské ložní povlečení vesmír
Kód: NSA007Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
Dětské povlečení na jednolůžko NASA Mission Badges je ideální pro fanoušky vesmíru všech věkových skupin. Design obsahuje odznaky přestavující všechny mise NASA, včetně přistání na Měsíci Apollo 11.
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce a sušit v sušičce
- materiál 48% bavlna, 52% polyester
- rozměr 50x75 + 140x200cm
- barva červená / modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5060353143590 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | 48% bavlna + 52% polyester |
| Motiv: | vesmír |
| Rozměr polštáře: | 50 x 75 cm |
| Rozměr přikrývky: | 135 x 200 cm |
| Zapínání: | hotelové |
| barva: | červená |
| rozměr: | 50x75 / 135x200cm |
| materiál: | 48% bavlna + 52% polyester |
| výrobce: | Dreamtex |
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol 303 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení League of Legends Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pavučina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Exploze
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Dětská autodráha
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Cestičky s dopravou
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

