Povlečení Plážové domky
Kód: RAP023Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 90/200 Tmavě modrá cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Tyrkys zelená Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo bílé 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
307 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Levandulová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bílá 60/120
Skladem u dodavatele
(1 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Žloutková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
Detailní popis produktu
Krásné ložní povlečení pro všechny malé fanoušky moře představuje obrázky plážových domků.
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce a sušit v sušičce
- materiál 50% balvna + 50% polyester
- rozměr 50x75cm + 135x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5027491765725 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
| Motiv: | piráti a mořské motivy |
| Rozměr polštáře: | 50 x 75 cm |
| Rozměr přikrývky: | 135 x 200 cm |
| Zapínání: | hotelové |
| rozměr: | 50x75 / 135x200cm |
| výrobce: | dovoz Anglie |
| barva: | modrá |
| materiál: | 50% bavlna + 50% polyester |
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bagr svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
391 Kč
DETEXPOL Povlečení Telefon blue svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
589 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol 303 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
590 Kč
FARO Povlečení T-Rex prales Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Akce
Výprodej
576 Kč
–41 %
Ložní povlečení s vánočním motivem Milý Santo
Skladem
(3 ks)
339 Kč
DETEXPOL Povlečení Požárník Sam Emergency Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
DETEXPOL Povlečení Hasiči Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(5 ks)
589 Kč
DETEXPOL Povlečení Harry Potter Hrad Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
HERDING Povlečení Serfař Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
581 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
463 Kč
FARO Povlečení Avengers Endgame Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
575 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bulldog Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
435 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

