HALANTEX Povlečení Pokémon jaro Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: HA-011233Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo bílé 60/120
Skladem
(2 ks)
307 Kč
Detailní popis produktu
HALANTEX Povlečení Pokémon jaro 140/200, 70/90 Bavlněné povlečení na velkou postel, zapínání na zip, motiv peřiny je z každé strany jiný, možnost praní na 40°C Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5904209601233 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | pokémoni |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Halantex |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | zelená |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Podmořský svět
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení League of Legends Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Neonové město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Zlatá rybka Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
463 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Lední hokej
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Ovladač Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Horská krajina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Green Blocks
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

