FARO Povlečení Mustang Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Kód: FA-072464Související produkty
DETEXPOL Povlečení Mustang svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(5 ks)
589 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Sytě růžová
Skladem u dodavatele
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Sytě růžová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlečení Mustang 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5907750582464 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | auta, stroje a letadla, teenager |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Faro |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | červená |
ČR výrobek
Sablio Povlečení Blocks 2
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení Call of Duty Dragonfire Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
FARO Povlečení Bílý Tygr Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
DETEXPOL Povlečení Mustang svítící Bavlna, 140/200, 70/80 cm
Skladem u dodavatele
(5 ks)
589 Kč
HERDING Povlečení Serfař Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
581 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Horská krajina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HERDING Povlečení Požárník Sam Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
723 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bulldog Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
435 Kč
HALANTEX Povlečení ve vaku Monopoly Go Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Off-road auta
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HALANTEX Povlečení ve vaku NASA souhvězdí Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
577 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Modré údolí s měsícem
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Akce
Výprodej
699 Kč
–30 %
NASA Mission Badges dětské ložní povlečení vesmír
Skladem
(2 ks)
489 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

