Povlečení Border kolie 140/200, 70/90
Kód: FA-076175Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Polštářek Border kolie Polyester, 40/40 cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
147 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Šedomodrá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Khaki 90/200
Skladem u dodavatele
(4 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Lososová cm
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle hnědá 90/200
Skladem u dodavatele
(3 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Bordo 90/200
Skladem u dodavatele
(1 ks)
366 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle modrá 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Světle žlutá 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Meruňková 60/120
Skladem u dodavatele
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Jersey prostěradlo EXKLUSIVE Fialková 90/200
Skladem u dodavatele
(2 ks)
366 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo sv.žlutá 60/120
Skladem u dodavatele
(5 ks)
307 Kč
Detailní popis produktu
FARO Povlečení Border kolie 140/200, 70/90 Materiál: 100% Bavlna Rozměr: 1x 140/200, 1x 70/90 cm Bavlněné povlečení na velkou postel, motiv peřiny je z každé strany jiný, zapínání na zip, možno prát na 40°C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5907750556175 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | psi a kočky |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| výrobce: | Faro |
| materiál: | 100% bavlna |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| barva: | bílá |
HERDING Povlečení Požárník Sam Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
723 Kč
HALANTEX Povlečení Rocket League Dominus Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
686 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Horská krajina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
HERDING Povlečení Serfař Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
581 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Ovladač Abstract
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
FARO Povlečení Drak Black Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
531 Kč
HERDING Povlečení Paw Patrol motorky Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(4 ks)
659 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Jurský Svět svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(3 ks)
620 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Bílý Tygr Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(1 ks)
463 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Jak vycvičit draka 3 svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
620 Kč
Povlečení Jak vycvičit Draka Bleskoběska 140/200, 70/90
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
599 Kč
FARO Povlečení Harry Potter Princ dvojí krve Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem u dodavatele
(>5 ks)
597 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?687609fa)

