Dětské povlečení Jak vycvičit draka
Kód: HA-012215Související produkty
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Malinová Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Šampáňo cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
Bavlněné dětské povlečení Jak vycvičit draka
Úžasné dětské povlečení Jak vycvičit draka je ideálním dárkem pro všechny malé fanoušky této animované pohádky. Povlečení je oboustranné, na přední straně jsou vyobrazeni hlavní hrdinové s dračími přáteli, zadní strana je poseta malými erby.
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce na 40°C a sušit v sušičce
- prát z rubu, nepoužívat bělící látky
- zapínání na zip
- materiál 100% bavlna
- rozměr 70x90 + 140x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| EAN: | 5902729042215 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Jak vycvičit draka |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| výrobce: | Halantex |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | modrá |
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
463 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Paw Patrol 303 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Red
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Konzole 1
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Akce
Výprodej
576 Kč
–41 %
Ložní povlečení s vánočním motivem Milý Santo
Skladem
(3 ks)
339 Kč
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Povlečení Lední hokej
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Blocks Obličej
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
od 1 699 Kč –5 %
Sablio Povlečení Golf
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pokemon ball Pattern
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

