TipTrade dětské povlečení Peppa Pig Aloha
Kód: 410921Související produkty
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 60/120 Červená cm
Skladem
(2 ks)
233 Kč
ČR výrobek
Polášek Nepropustné napínací jersey prostěradlo bílé 60/120
Skladem
(2 ks)
307 Kč
ČR výrobek
Polášek Jersey prostěradlo Bavlna 150g/m2, 140/200 Fialková
Skladem
(2 ks)
515 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Šedá Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(>5 ks)
231 Kč
ČR výrobek
JERRY FABRICS Prostěradlo Jersey Bílá káva Bavlna, 90/200 cm
Skladem
(2 ks)
231 Kč
Detailní popis produktu
Dětské povlečení Peppa Pig Aloha
Krásné dětské ložní povlečení Peppa Pig je ideálním dárkem pro všechny malé fanoušky prasátka Pepiny.
- 100% originální zboží
- lze prát v pračce a sušit v sušičce
- zapínání na zip
- materiál 100% bavlna
- rozměr 70x90 + 140x200cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení pro kluky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592850410921 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Motiv: | Peppa Pig |
| Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| Zapínání: | zipové |
| rozměr: | 70x90/140x200cm |
| výrobce: | TipTrade |
| materiál: | 100% bavlna |
| barva: | modrá |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Výprodej
595 Kč
–41 %
PriceRightHome Vesmír ložní povlečení s hvězdami modrá
Skladem
(2 ks)
349 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Komiks
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Akce
Výprodej
576 Kč
–39 %
Studio Kids vánoční ložní povlečení Santa
Skladem
(3 ks)
349 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení ROBLOX Neonové město
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení T-rex svítící Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
463 Kč
Akce
Výprodej
576 Kč
–41 %
Ložní povlečení s vánočním motivem Milý Santo
Skladem
(3 ks)
339 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení Pavučina
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Off-road auta
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
Sablio Povlečení Stranger Things Glow
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
ČR výrobek
JERRY FABRICS Povlečení Spiderman 04 Bavlna, 140/200, 70/90 cm
Skladem
(>5 ks)
590 Kč
ČR výrobek
Sablio Povlečení FORTNITE Exploze
odeslání 3-5 dní
od 1 599 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


.png?687609fa)

